Double wall vacuum insulation Leakproof Heavy duty handle Lifetime warranty Steel inner lid Dishwasher safe 18/8 Stainless Steel. 4.75″ D x 6.5″ W x 11.5″ H
SKU: EQEMI-NDBUG
Item Number: STN07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
15oz Urban Peak Citrine Vacuum Mug
Price from: $20.99
14 oz Persona Wave Trail Vacuum Tumbler
Price from: $16.99
Price from: $87.99
Double wall vacuum insulation Leakproof Heavy duty handle Lifetime warranty Steel inner lid Dishwasher safe 18/8 Stainless Steel. 4.75″ D x 6.5″ W x 11.5″ H
| Quantity | 12+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $99.49 | $96.62 | $93.74 | $87.99 |
Double wall vacuum insulation Leakproof Heavy duty handle Lifetime warranty Steel inner lid Dishwasher safe 18/8 Stainless Steel. 4.75″ D x 6.5″ W x 11.5″ H
SKU: EQEMI-NDBUG
Item Number: STN07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Laser |
|---|---|
| Product dimensions | 4.75" D x 6.5" W x 11.5" H |
| Imprint area | 2.5" H x 2" W on back |
| Second imprint area | 2.5" H x 2" W on front (Under Logo) |
| Made in | CN |
| Production time | 3 to 8 working days or 1 to 3 working days for rush service |
| Color | Black, Green |
| Products ships from ZIP | 14072-1274 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.