Adjustable waist belt One main compartment Constructed of 600D Polyester Zippered front pocket Lifetime Warranty. 12.5″ D x 4″ W x 6″ H
SKU: RMFLJ-NCEHD
Item Number: JS010
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $30.00
Adjustable waist belt One main compartment Constructed of 600D Polyester Zippered front pocket Lifetime Warranty. 12.5″ D x 4″ W x 6″ H
| Quantity | 12+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $34.39 | $33.29 | $32.20 | $30.00 |
Adjustable waist belt One main compartment Constructed of 600D Polyester Zippered front pocket Lifetime Warranty. 12.5″ D x 4″ W x 6″ H
SKU: RMFLJ-NCEHD
Item Number: JS010
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | TruColor |
|---|---|
| Product dimensions | 12.5" D x 4" W x 6" H |
| Imprint area | 1.5" H x 2.5" W on bottom of Front Pocket |
| Second imprint area | 0.875" H x 1.625" W on ingot |
| Made in | KH |
| Production time | 3 to 8 working days or 1 to 3 working days for rush service |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 14072-1274 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.