Includes spatula, tongs, sauce brush, cutting knife, and fork Utensils made with FDA-compliant Stainless Steel. 9″ D x 19.5″ W x 3.375″ H
SKU: INBGI-TIGGO
Item Number: BBQ43
Setup charge: $65.00
Packaging: Gift Box
Price from: $67.99
Includes spatula, tongs, sauce brush, cutting knife, and fork Utensils made with FDA-compliant Stainless Steel. 9″ D x 19.5″ W x 3.375″ H
| Quantity | 6+ | 12+ | 36+ | 72+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $76.99 | $74.74 | $72.49 | $67.99 |
Includes spatula, tongs, sauce brush, cutting knife, and fork Utensils made with FDA-compliant Stainless Steel. 9″ D x 19.5″ W x 3.375″ H
SKU: INBGI-TIGGO
Item Number: BBQ43
Setup charge: $65.00
Packaging: Gift Box
| Decoration method | Laser |
|---|---|
| Product dimensions | 9" D x 19.5" W x 3.375" H |
| Imprint area | 0.625" H x 2.5" W on utensil – Fork |
| Second imprint area | 0.625" H x 2.5" W on utensil – Knife |
| Made in | CN |
| Production time | 3 to 8 working days or 1 to 3 working days for rush service |
| Theme | Kitchen, Outdoors, Picnic |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 14072-1274 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.