BPA-Free Gift boxes are available for an additional cost. Contact your sales rep for details. Shatterproof Recyclable. 3.375″ D x 3.375″ W x 6.25″ H
SKU: LSFID-SIJSZ
Item Number: SYM03C
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $12.17
BPA-Free Gift boxes are available for an additional cost. Contact your sales rep for details. Shatterproof Recyclable. 3.375″ D x 3.375″ W x 6.25″ H
| Quantity | 24+ | 48+ | 96+ | 244+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $15.13 | $14.39 | $13.65 | $12.17 |
BPA-Free Gift boxes are available for an additional cost. Contact your sales rep for details. Shatterproof Recyclable. 3.375″ D x 3.375″ W x 6.25″ H
SKU: LSFID-SIJSZ
Item Number: SYM03C
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Laser |
|---|---|
| Product dimensions | 3.375" D x 3.375" W x 6.25" H |
| Imprint area | 2" H x 2.2" W on side #1 |
| Second imprint area | 2" H x 2.2" W on side #2 |
| Made in | US |
| Production time | 3 to 8 working days or 1 to 3 working days for rush service |
| Theme | Drinking |
| Color | Gray, Orange, White |
| Products ships from ZIP | 14072-1274 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.